Magyarország nyitólapja
nyitólapomnak
kedvenceimhez
Az oldal ismertetése
Válasz hozzászólás írása Futárszolgálat fórum 75698 számú bejegyzésére
részletek »

Válasz üzenet írás Futárszolgálat fórum 75698 számú bejegyzésére

Írd le véleményed, tapasztalataid a(z) Futárszolgálat fórumon. Kérdezz bátran másoktól! Kellemes fórumozást kívánunk!
Fórum
Itt vagy: futarszolgalat.tlap.hu » futarszolgalat.tlap.hu fórum » írás a fórumra

Új hozzászólás küldés

*
Neved
*
Üzeneted
15000 karaktert írhatsz még
Kép
(.jpg, .gif, .png formátum)
Küldés
Válasz üzenet küldése AP hozzászólására
Fáma Futár

Minősíthetetlen szolgáltatás, felháborító, primitív ügyfélszolgálati viselkedés!

Először arról kaptam sms értesítést hogy a Fáma Futár csütörtökön szállítja a csomagot.
Pénteken sms-t küldtek, hogy az nap fogják kiszállítani.

Emiatt pénteken is otthon vártuk a kiszállítást.

Pénteken többször is próbáltam a futárt elérni telefonon, hogy megtudjam mikorra várhatjuk, és ne kelljen egész nap várakozni. A hívásaimat nem fogadta, és nem is hívott vissza.

AZ ügyfélszolgálati ügyintéző azt javasolta, hogy majd hétfőn is várjak otthon, mert majd akkor kiszállítják a csomagot. Miután ezt nehezményeztem, az ügyintéző szó szerint lecsapta a telefont.

A Fáma Futár felháborító, minden szakmaiságot nélkülöző, minősíthetetlen viselkedése és elfogadhatatlan szolgáltatási színvonala miatt elálltam a megrendelt termék megvásárlásától, és javasoltam a Feladónak, hogy a jövőben ne vegyék igénybe a Fáma Futár szolgáltatásait, mert a Fáma anyagi és erkölcsi értelemben is árt az üzleti érdekeiknek.
Tuti menü