Magyarország nyitólapja
nyitólapomnak
kedvenceimhez
Az oldal ismertetése
Válasz hozzászólás írása Futárszolgálat fórum 55357 számú bejegyzésére
részletek »

Válasz üzenet írás Futárszolgálat fórum 55357 számú bejegyzésére

Írd le véleményed, tapasztalataid a(z) Futárszolgálat fórumon. Kérdezz bátran másoktól! Kellemes fórumozást kívánunk!
Fórum
Itt vagy: futarszolgalat.tlap.hu » futarszolgalat.tlap.hu fórum » írás a fórumra

Új hozzászólás küldés

*
Neved
*
Üzeneted
15000 karaktert írhatsz még
Kép
(.jpg, .gif, .png formátum)
Küldés
Válasz üzenet küldése molnárné Mikó Éva hozzászólására
Én egy gáztűzhelyet vásároltam a vaterán,és nekem is ésszerűnek tűnt a vaterafutár szolgáltatását igénybe venni a szállításhoz.Bár ne tettem volna!!!!! A tűzhelyet először egy hétig nem vették át szállításra az eladótól mindenféle kifogásokkal ,utána nem szállították ki hozzám mert napokon keresztül nem fért bele a helyi futár útvonalába időben.Azután felvirradt a szép nap megérkezett a tűzhely laza 10 nap után egy egész napos várakozással megtoldva a szállítás napján.És a plusz poén a tűzhely össze-vissza volt törve,a szállító természetesen nem jött vissza érte és mosta kezeit,hogy nála nem sérülhetett meg.Mivel az átvételi elismervényt aláírtam utólagos reklamációt nem fogadnak el.Honnan a fenéből kellett volna tudnom,hogy a precíz csomagoláson belül egy marék lepattogzott zománc és összetört műanyag alkatrész fogad egy teljesen használhatatlan állapotú tűzhellyel ,holott én egy hibátlant vettem.Mielőtt valakinek eszébe jutna ,hogy esetleg az eladó csapott be hát szó sincs róla.A GARTRANS gondos munka végzésének következménye a tűzhely állapota.Most se pénzem se tűzhelyem ,igazán felemelő érzés.Tényleg mindent el kell tűrnünk a szolgáltatóktól????? Én azért még próbálkozom,de mindenki okulására írtam meg a történetet,hogy nagy ívben kerülje el a nevezett futárszolgálatot.
Még hogy jól mennek a dolgok ?! El kellene gondolkodni ezen a szlogenen!!!!Bár ahhoz először lelkiismeretet kellene venniük valahol.Éva
Tuti menü